21 травня 2013, 12:04

Аспекти володіння торговельною маркою

Що треба знати власнику торговельної марки при виході на іноземний ринок?

Опубліковано в №21 (363)

Віктор Мороз

Подача міжнародної заявки є заходом, який потребує чималих грошових витрат

Віктор Мороз «ВікторіАл, Правова гільдія» Керуючий партнер

Будь-який бізнес прагне зростання, а одним із проявів такого зростання, особливо цікавим у сучасний період глобалізації економіки, є вихід виробника на іноземні ринки. Уявімо ситуацію, коли виробник виробляє продукцію в Україні. Ця продукція відрізняється високою якістю та обґрунтованою ціною і користується популярністю споживача. Виробник реєструє знак для товарів та послуг, який шляхом реклами розкручує та ще збільшує свою клієнтську базу. Він отримує високий прибуток і замислюється про вихід зі своєю продукцією на іноземні ринки. Але як йому не розчинитися на іноземному ринку серед десятків та сотень виробників аналогічної продукції й захистити своє добре ім’я?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Для цього йому необхідно вивести свою торговельну марку на ринок, де він працювати. Варто зазначити, що існує два способи виведення знака для товарів та послуг на іноземний ринок, а саме: 1) реєстрація торговельної марки шляхом подання заявки безпосередньо в кожній з країн – учасниць Паризької конвенції та 2) подача заявок за Мадридською угодою та/або за Протоколом до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію товарних знаків.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0