10 вересня 2013, 13:55

Внесення легкового автомобіля до статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю як іноземної інвестиції

Окремі питання практики

Опубліковано в №37 (379)

Норми, які регулюють це питання, потребують узагальнення

Олександр Дроздов «Правники України, ЮФ» К.ю.н., адвокат, професор, Генеральний директор

Питання процедури внесення легкового автомобіля до статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю (далі – ТОВ) як іноземної інвестиції наразі не має чіткої регламентації. Норми, які регулюють дане питання, є розпиленими по різних нормативно­правових актах і потребують узагальнення для зручного користування та ефективного регулювання відносин у сфері інвестування господарських товариств.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про режим іноземного інвестування» від 19.03.1996 р. іноземні інвестиції – цінності, що вкладаються іноземними інвесторами в об’єкти інвестиційної діяльності відповідно до законодавства України з метою отримання прибутку або досягнення соціального ефекту.

Іноземні інвестиції можуть вкладатися в будь­які об’єкти, інвестування в які не заборонено законами України. Іноземні інвестиції до статутного капіталу ТОВ оцінюються в іноземній конвертованій валюті та у валюті України за домовленістю сторін на основі цін міжнародних ринків або ринку України.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0