18 червня 2013, 17:04

Проблемні питання створення товариства з обмеженою відповідальністю

Що варто зазначати у статуті ТОВ

Опубліковано в №25 (367)

Товариство з обмеженою відповідальністю – це зручний механізм для створення власного бізнесу

Олександр Хмелюк «Sabin, ЮФ» Юрист

Основними нормативними документами в Україні, якими потрібно керуватися при проваджені господарської діяльності, є закони України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», «Про господарські товариства», «Про підприємництво», Цивільний та Господарський кодекси України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Найпростішою формою господарювання є товариство з обмеженою відповідальністю, яке створюється і діє на підставі модельного статуту, основною метою якого є отримання прибутку.

У статуті вказуються наступні дані: місцезнаходження, засновники, види діяльності, статутний капітал – може бути внесений як одним засновником, так і декількома, головне, щоб сума внесків не була менша, ніж розмір мінімальної заробітної плати на день реєстрації. Статутний капітал товариства формується та вноситься протягом року. Розмір внесків до статутного капіталу визначають розмір частки власності товариства та розподіл дивідендів між учасниками. Статутом можна прописати діяльність товариства, повноваження та обов’язки учасників товариства, директора, дирекції, повноваження загальних зборів учасників, вихід учасників з товариства, перехід частки учасника від однієї особи до іншої.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0