12 March 2013, 11:52

Перенасичення юридичного ринку?

Від правничої теорії до юридичної практики

Опубліковано в №11 (353)

Ганна Вронська

Якщо юридична фірма має невелику кількість партнерів та юристів, це не означає, що вартість її послуг є нижчою, ніж у великій

Ганна Вронська суддя Верховного Суду

Чіткого визначення бутікової юридичної фірми, мабуть, немає. Насамперед це фірма, яка має вузьку спеціалізацію в одній або декількох практиках, а не надає повний комплекс юридичних послуг. Іноді бутіковою називають фірму, в якій працює невелика кількість юристів. Проте світовий досвід свідчить, що є бутікові юридичні фірми з дуже вузькою спеціалізацією, але в них працює понад 20 юристів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Оскільки на сьогодні основною нашою практикою є сімейне право, ми вивчали досвід іноземних колег з організації подібних юридичних фірм. І ми впевнились, що для практики сімейного права бутікова фірма є найбільш вдалою формою організації юридичної фірми. Західним великим юридичним фірмам, які надають послуги для бізнесу, зовсім не притаманно створювати та розвивати практику сімейного права.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0