28 травня 2013, 14:45

Особливості роботи з Державним земельним кадастром України в 2013 році

Результати перших місяців дії

Опубліковано в №22 (364)

Може так статися, що, зареєструвавши право комунальної власності на ділянку, Ви залишитеся без землі

Тетяна Білогурова «Укрземконсалт, ЮФ» Керівник

«Сьогодні ми з упевненістю можемо сказати, що земельний кадастр в Україні є. Крім того, він повністю прозорий, автоматизований і високотехнологічний. Це інформаційна махина, аналогів якої не має на сьогодні жодне міністерство і відомство в Україні», – стверджує Голова Держземагентства України Сергій Тимченко (http://www.dzk.gov.ua).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


А що ж насправді ми бачимо в цьому високотехнологічному досягненні?

Так, дійсно, представники Держземагентства виконали значний обсяг роботи із упровадження єдиної інформаційної кадастрової бази за доволі короткий строк. Але вже на цьому етапі ми бачимо значні недоліки в роботі системи.

Так, досить часто громадяни, перевіряючи наявність власної земельної ділянки на карті, можуть зіткнутися з тим, що їхня ділянка перетинається з іншою (тобто земельні ділянки накладаються одна на одну) або ж узагалі відсутня в кадастрі. Чия ж це помилка і хто несе відповідальність? Це помилка кадастрових реєстраторів! А хто ж має виправляти ці недоліки і за чиї кошти? Власники і користувачі!

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0