09 липня 2013, 11:52

Чергові зміни в земельному законодавстві

Практичні аспекти та перспективи усунення новостворених колізій

Опубліковано в №27-28 (369-370)

Процедура стала складнішою та тривалішою

Галина Ковальчук «ConstructiveLawyers, ЮФ» Спеціаліст із земельних питань

«Порядок видачі дубліката державного акта при втраті або псуванні оригіналу» – саме на цьому етапі застигло чинне законодавство в сфері земельних відносин.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Інструкція про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право власності на земельну ділянку і право постійного користування земельною ділянкою та договорів оренди землі при втраті (псуванні державного акта) рекомендує нам звернутися до територіального органу земельних ресурсів за виготовленням відповідного дубліката. Але з 1 січня 2013 року правила гри змінилися.

Реформи, які відбулися на початку року, потягнули за собою масу запитань. Наразі «реєстрація земельної ділянки» та «реєстрація права власності» – це два логічно та фізично пов’язані процеси, які абсолютно різні за своєю природою. Реєстрація земельної ділянки відбувається шляхом відкриття Поземельної книги  – компетенція органів Держземагентства, безперечно. Щоб зареєструвати право власності на об’єкт нерухомого майна, звертаємося до Державної реєстраційної служби.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0