30 квітня 2013, 12:53

Деталі шлюбних контрактів

Частоту сексуальних відносин між подружжям можна прописати в спеціальній угоді

Опубліковано в №18 (360)

Микола Сюткін
Микола Сюткін «Сюткін і партнери, АК» Керуючий партнер

Нещодавно, повертаючись літаком до України, під час перегляду української преси я був вражений великою кількістю тем, присвячених розлученню. Справді, останнім часом український істеблішмент привертає увагу своїми різноманітними сімейними драмами, гідними мильних опер. Скандальні розлучення депутатів, міністрів, діячів шоу-бізнесу і просто впливових бізнесменів перебувають під пильною увагою жовтої преси. Таблоїди жадібно смакують подробиці того, хто і як кого бив або хто кого зраджував і т.д. Схожих історій так багато, що мимоволі виникає питання: а чи є ще пари в українському істеблішменті, які вірні одне одному? Чи почали заможні та знамениті частіше розлучатися, чи просто їх стало більше?

Сім’я з багаторічним стажем часто не витримує швидкого кар’єрного зростання одного з подружжя. Людина діє відповідно до закладених в ній соціальних установок. І якщо вони занадто швидко змінюються, наприклад, при стрімкому кар’єрному зростанні, то вона просто не встигає перелаштуватись. Унаслідок чого в сім’ї виникає непорозуміння, що, у свою чергу веде до розірвання відносин.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Частенько успішному чоловікові здається що дружина, з якою він прожив багато років, яка народила дітей, вже не така красива й сексуальна. І що вона не цілком відповідає його високому статусу, тож краще б її «оновити».

Трапляються і зворотні ситуації. Багаті та самостійні жінки також стикаються з великими проблемами, особливо якщо від них ідуть чоловіки, стомлені «матріархатом», відвідують психоаналітиків, але не завжди знаходять правильне рішення.

Здебільшого у процесі розлучень починаються тривалі суперечки за майно. Найчастіше розмінною монетою стають і діти. Причому зовсім не зрозуміло, куди дивляться в такому випадку прокуратура і органи опіки. Адже очевидним є неналежне виконання обов’язків батьками, порушення прав дітей.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати