24 вересня 2013, 10:45

Виплата процентів іноземним кредиторам

Що варто знати суддям при застосуванні конвенцій про уникнення подвійного оподаткування

Опубліковано в №39 (381)

Тетяна Мацюк

Суди зверталися до Коментаря до Модельної конвенції ОЕСР

Тетяна Мацюк «Василь Кісіль і Партнери, ЮФ» Юрист

Україна не є членом Організації економічного співробітництва та розвитку, проте більшість конвенцій про уникнення подвійного оподаткування, укладених між Україною та іншими державами, відповідають структурі та змісту Модельної Конвенції Організації економічного співробітництва та розвитку стосовно податків на доходи і капітал від 1977 року (далі – Модельна Конвенція ОЕСР).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відомою нам справою, у якій суди зверталися до Коментаря до Модельної Конвенції ОЕСР, є справа № 2а9844/11/2670 за ДПІ у Подільському районі м. Києва (далі – Відповідач) про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень.

Справа розглядалася Окружним адміністративним судом міста Києва (далі – ОАСмК) , Київським апеляційним адміністративним судом , Вищим адміністративним судом України, де була вирішена на користь Позивача; при чому Відповідачу було відмовлено у допуску справи до провадження для перегляду Верховним Судом України.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0