28 січня 2014, 14:00

Судова преюдиція

Чинник захисту безпеки платників податків

Опубліковано в №03-04 (397-398)

До редакції надійшов лист від правозахисника Леоніда Бєлкіна з приводу публікації статті Є. Гриба «Захист прав та законних інтересів суб’єктів господарювання» у «Юридичній газеті» від 10.12.2013 р., № 50. Текст листа подаємо без редакційного втручання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 З огляду на сумні реалії сьогоднішнього податкового адміністрування, стаття Є. Гриба «Захист прав та законних інтересів суб’єктів господарювання («Юридична газета», 10.12.2013 р., № 50 (392), с. 32–34) є дуже своєчасною і актуальною, як і корисними є викладені поради. Однак проблема полягає у тому, що ці поради розраховані на порядного, сміливого та принципового суддю адміністративного суду, яких з кожним тижнем стає все менше й менше. Залишається дивуватися, що вони ще існують.

У цих умовах для безпеки платників податків слід застосовувати дієвіші юридичні засоби (це якщо взагалі не припинити діяльність у цій країні). Одним із таких засобів є створення судової преюдиції відносно дійсності договорів у судах іншої спеціалізації – господарської або цивільної. З цією пропозицією автор виступає досить давно, а іноді й сам користується в інтересах своїх довірителів.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати