09 квітня 2013, 10:42

Нерухомість і будівництво

Обговорення практики та правозастосування в Україні

Опубліковано в №15 (357)

Як показує практика, позитивною рисою є й економія ресурсів і часу на переговори

Володимир Грабчак «Arzinger» Юрист

Перевагами проформ ФІДІК є низка факторів. Зокрема, сюди можна віднести те, що ці проформи – визнані міжнародні стандарти, які об’єднують кращі світові практики реалізації інвестиційно-будівельних проектів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У більшості випадків іноземні партнери чи інвестори володіють знаннями про цю асоціацію, що позитивно відображається на роботі з ними, оскільки застосування цих умов співпраці є прогнозованим і чітким.

З використанням норм ФІДІК стає можливим зниження собівартості проекту за рахунок ефективного механізму управління якістю робіт, змінами і ризиками, контролю за витратами і ходом виконання робіт. Крім того, як показує практика, позитивною рисою є й економія ресурсів і часу на переговори, підготовку контрактів. Також уже є готовий інструментарій тендерного відбору.

З огляду на іноземний досвід, безперервність будівельного процесу при виникненні спірних і невизначених ситуацій можна забезпечити з чітким виконанням умов асоціації.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0