, 0:

Роман Чумак

Відсутність участі юриста у договірній роботі може призвести до значних фінансових витрат підприємства

Роман Чумак «АРЕС, ЮК» Керуючий партнер

Договірна діяльність будь-якого суб’єкта господарювання має свої особливості. Якщо для великих підприємств характерна наявність у штаті посади юрисконсультів, що займаються договірною роботою, або навіть юридичних відділів, то для підприємств та суб’єктів господарювання, що не мають штатної посади юриста, договірною діяльністю займається або бухгалтер або менеджер.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Переважна більшість суб’єктів господарювання, що не мали досвіду судових процесів взагалі, не звертаються до юристів або юридичних компаній для складання або аналізу укладених договорів. Практика спілкування з керівниками таких підприємств показує, що договірній роботі взагалі не приділяється необхідна увага. Як приклад, можна зазначити, що необхідні зразки документів зазвичай беруться із загальнодоступних, відкритих джерел, як-то Інтернет тощо.

Укладаючи господарські договори, підприємства та підприємці не аналізують запропонованого тексту договору, не прописують процедурні моменти виконання тих чи інших господарських зобов’язань.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
1
1