10 вересня 2013, 13:55

Внесення легкового автомобіля до статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю як іноземної інвестиції

Окремі питання практики

Опубліковано в №37 (379)

Наталія Кожемякіна

Зазначення ідентифікуючих ознак рухомого майна у статуті ТОВ законодавством прямо не передбачено

Наталія Кожемякіна «FELIX, ЮФ» Юрист

Для внесення легкового автомобіля до статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю (далі – ТОВ) фізична особа­нерезидент повинна бути в числі засновників (учасників) ТОВ та мати реєстраційний номер облікової картки платника податків. Часткова участь у підприємствах, що створюються спільно з українськими фізичними та юридичними особами, або придбання частки діючих підприємств визнається однією з форм здійснення іноземних інвестицій (ст. 3 Закону України «Про режим іноземного інвестування»).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Таким чином, для того, щоб оформити внесення легкового автомобіля до статутного капіталу ТОВ, необхідно прийняти рішення на загальних зборах учасників про внесення вкладу до статутного капіталу у вигляді легкового автомобіля. При цьому в протоколі загальних зборів необхідно обов’язково зазначити тип, марку, модель та інші характеристики легкового автомобіля. Зазначення ідентифікуючих ознак рухомого майна у статуті ТОВ законодавством прямо не передбачено, проте на практиці органи, що здійснюють реєстрацію іноземних інвестицій, митні органи та органи ДАІ вимагають відповідну ідентифікацію.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0