28 січня 2019, 14:43

Приватний виконавець як бізнес-проект

Опубліковано в №4-5 (658-659)

Назар Павлюк
Назар Павлюк приватний виконавець

Минуло більше року від початку діяльності перших приватних виконавців. Наразі багато дискутують про успіхи та недоліки реформи, але я хочу поділитися роздумами про інше. В чому особливості приватного виконавця як бізнес-проекту?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як і будь-який бізнес, діяльність приватного виконавця потребує відповідного планування, аналізу ринку, маркетингу, правильної організаційної структури та інших неодмінних складових успішного бізнесу. Чи можна без усього цього здійснювати діяльність приватного виконавця? Можна. Чи буде така діяльність успішною? На мою думку, не буде.

Почнемо з аналізу ринку

Пропозицію щодо виконання рішень на ринку формує Державна виконавча служба та приватні виконавці. На жаль, таких спеціалістів дуже мало, а в деяких областях взагалі немає. Враховуючи сформоване негативне ставлення стягувачів до органів Державної виконавчої служби та невелику кількість приватників, попит на якісну послугу виконання рішень дійсно високий.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати