02 квітня 2013, 12:57

Деякі аспекти реалізації товарів і послуг в Інтернеті

Особливості договору на відстані у глобальній мережі

Опубліковано в №14 (356)

Юрій Павлишинець

Покупці в інтернет-магазинах теж нехтують реалізацією свого права на отримання інформації про продукцію або на розірвання договору

Юрій Павлишинець «Кушнір, Яким’як та Партнери, ЮФ» Старший юрист

Особливості укладення і виконання договорів щодо реалізації товарів або послуг (далі – продукція) у мережі Інтернет встановлюються Законом України «Про захист прав споживачів», а також Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затвердженими Міністерством економіки України. За своєю сутністю такий договір є усним договором купівлі-продажу, укладеним на відстані за допомогою дистанційного зв’язку. Договір укладається шляхом акцептування покупцем оферти продавця та вважається укладеним з моменту підтвердження продавцем оформленого замовлення; сам же факт вчинення договору оформляється певним розрахунковим документом (квитанція, товарний чек, тощо), що надається покупцю при поставці продукції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0