05 лютого 2013, 18:02

Інвестиції та тонкощі їх оподаткування

Інвестиційний прибуток юридичних і фізичних осіб як предмет регулювання Податкового кодексу

Опубліковано в №06 (348)

Олексій Самодєлкін

Законодавчі нововведення навряд чи принесуть державній владі очікуваний результат

Олексій Самодєлкін «LeoPartners, ЮК» Старший юрисконсульт

Уже протягом тривалого часу в Україні вимальовується доволі сумна картина із законодавчою діяльністю. І на даний момент можна вже абсолютно впевнено стверджувати, що недосконалість законодавчої влади та її діяльності є прикрою ознакою нашого суспільства. Низка чинних нормативно-правових актів має значну кількість недоліків та протиріч. Особливо вищенаведений факт стосується актів, затверджених шляхом кодифікації. До таких належить Податковий кодекс України, прийнятий 02.12.2010 року. А тому хотів би закцентувати увагу на окремих положеннях даного нормативного акта.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Податковим кодексом України встановлено, що оподаткування операцій з торгівлі цінними паперами належить до оподаткування операцій особливого виду. 01.01.2013 року набрали чинності зміни до вищезазначених положень. Так, пункт 153.8 ст. 153 Податкового кодексу України встановлює окремий порядок та режим оподаткування фінансових результатів операцій з цінними паперами та деривативами. Проаналізувавши певні аспекти даних положень, зробив висновки і виклав їх в наступних пунктах.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0