10 вересня 2013, 15:44

Установлення фіктивності емітентів цінних паперів

Регулятор фондового ринку затвердив Положення про встановлення ознак фіктивності емітентів цінних паперів та включення таких емітентів до переліку (списку) емітентів, що мають ознаки фіктивності

Опубліковано в №37 (379)

Андрій Сахнацький

Визнати емітента таким, що має ознаки фіктивності,стало простіше

Андрій Сахнацький «Maestro&PartnersLawGroup, ЮК» Адвокат, партнер

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР) 28 серпня 2013 року затвердила Положення про встановлення ознак фіктивності емітентів цінних паперів та включення таких емітентів до переліку (списку) емітентів, що мають ознаки фіктивності (далі – Положення).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Слід зазначити, що до прийняття вказаного вище Положення такі питання регулювалися відповідно до Рішення «Про встановлення ознак фіктивності цінних паперів та деривативів» № 1942 від 22.12.2010 року (далі – Рішення № 1942).

 

Новації прийнятого Положення

1) Рішення № 1942 не регулювало діяльність емітентів цінних паперів та/або деривативів і застосовується виключно при оподаткуванні фізичних осіб. Норми Положення будуть застосовуватися при оподаткуванні як юридичних, так і фізичних осіб.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0