28 January 2014, 11:49

Нові ринки для юридичної фірми: перспективи та умови успішності

Залучення клієнтів через нові ринки

Опубліковано в №03-04 (397-398)

Освоєння нових юридичних практик є необхідною умовою розвитку компанії

Володимир Тарасун «Протекція права, АО» Адвокат, Керуючий партнер

В умовах стрімкого розвитку суспільних відносин освоєння нових юридичних практик є необхідною умовою розвитку юридичної компанії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Освоєння нових юридичних практик у короткостроковій перспективі не дає можливості глобально розширити клієнтську базу. Більше того, вимагає від юридичної компанії внесення додаткових фінансових, інтелектуальних, часових інвестицій.

Разом з цим у довгостроковому періоді розвитку юридичної компанії освоєння нових практик є необхідною складовою стратегії «виживання», дозволяючи компанії збільшити обсяг юридичних послуг і тим самим зменшити ризики юридичного бізнесу, до того ж в умовах стрімкої зміни векторів правового регулювання в Україні, що постійно детермінують зміни у потребах клієнта на правову допомогу.

Освоєння нових практик дає можливість для юридичної компанії розширити межі існуючого юридичного бізнесу, що дозволяє компанії підвищити свою конкурентоспроможність на ринку правових послуг, а також позитивно впливає на конкурентне середовище юридичного бізнесу в державі загалом.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0