04 June 2013, 17:54

Client Care: з турботою про добробут

Формалізація стандартів роботи з клієнтами

Опубліковано в №23 (365)

Андрій Горбатенко

Стандарти роботи з клієнтами

Андрій Горбатенко «Правовий Альянс, ЮК» партнер

Юридична компанія стоїть на трьох китах: юристи, репутація та клієнти. Щоб заробити репутацію і здобути постійних клієнтів, юридична компанія повинна забезпечити задоволеність клієнтів співробітництвом. Кожна компанія знаходить свій рецепт успішної співпраці з клієнтами і рано чи пізно приходить до необхідності формалізувати цей процес, щоб забезпечити його застосування всіма співробітниками компанії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Якщо вірити тлумачним словникам, слово «стандарт» походить від англійського «standard» і означає зразок, еталон, модель, прийняті за вихідні для зіставлення з ними інших подібних об’єктів, або загальноприйнятий, історично сформований набір правил.

З цього можна зробити висновок, що стандарт роботи з клієнтами для юридичної компанії – це певний набір правил роботи з клієнтом, дотримання якого дає юридичній компанії право сподіватися, що клієнт буде задоволений співпрацею.

На мій погляд, будь-який стандарт повинен складатися з трьох елементів: принципи, процедури і система управління якістю.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0