04 June 2013, 17:54

Client Care: з турботою про добробут

Формалізація стандартів роботи з клієнтами

Опубліковано в №23 (365)

Віктор Мороз

Клієнт – гаманець чи друг?

Віктор Мороз «ВікторіАл, Правова гільдія» Керуючий партнер

На мій погляд, для успішного функціонування юридичного бізнесу, як, певно, і будь-якого іншого, клієнтоорієнтованність є одним з ключових факторів, адже якщо клієнт не буде задоволений послугами, що йому надані, він більше не звернеться до цього постачальника послуг, не порекомендує його, а в деяких випадках може й створити негативний імідж. Тому особа, яка відповідає за взаємовідносини з клієнтами в юридичній компанії, має бути обов’язково. В ЮК «Правова гільдія «ВікторіАл» такі повноваження виконує керуючий партнер, що пов’язано з кількісним складом компанії та її функціональним устроєм. За нашим розумінням, введення окремої посади менеджера, відповідального за взаємовідносини з клієнтами, необхідне, якщо в компанії працює 20 та більше юристів, але і в цьому випадку один із партнерів має контролювати роботу такого менеджера.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Існують численні національні та міжнародні стандарти роботи з клієнтами, однак, на наш погляд, основними стандартами для успішного функціонування юридичної компанії є оперативність виконання клієнтського доручення, висока якість роботи юриста, надійність, конфіденційність, ввічливість.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0