16 квітня 2013, 9:54

Фармацевтичне право в Україні: дискусійні питання

ІІІ Щорічний форум з фармацевтичного права

Опубліковано в №16 (358)

Митний кодекс містить революційні норми, які захищають права інтелектуальної власності саме у фармацевтичній галузі

Олександр Мамуня «Василь Кісіль і Партнери, ЮФ» Партнер

Звернувши увагу на програму заходу, я побачив, що переважна більшість питань стосується регуляторних питань, питань антимонопольного регулювання, реклами і маркетингу, оподаткування та створення бізнесу. І лише одна доповідь на цьому заході присвячена захисту інтелектуальної власності. Які я зробив з цього висновки? Ті питання, які не стосуються захисту інтелектуальної власності, є зовнішніми подразниками, які на сьогодні хвилюють та подразнюють бізнес. Запити Антимонопольного комітету, питання створення підприємств, оподаткування, маркетинг – це все подразники, які викликають реакцію бізнесу. Питання інтелектуального захисту – це питання зазвичай проактивного характеру. Це питання, які стосуються погляду на декілька кроків наперед та можуть надавати додану вартість бізнесу, які надають конкретні переваги бізнесу, але примушують бізнес вести себе проактивно. Тому можна зробити висновок, що сам фармацевтичний ринок в Україні є здебільшого реактивним та спрямованим на відбивання тих атак, які існують сьогодні або з’явилися недавно і з якими треба щось робити.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Моя доповідь спрямована на певні проактивні інструменти, які спроможні надати бізнесу додану вартість, конкурентні переваги, але лише в тому випадку, якщо ініціативно підходити до ведення бізнесу.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0