05 лютого 2013, 18:02

Інвестиції та тонкощі їх оподаткування

Інвестиційний прибуток юридичних і фізичних осіб як предмет регулювання Податкового кодексу

Опубліковано в №06 (348)

Вікторія Дейнека

Податкова служба отримала додаткові інструменти по наповненню Державної казни в 2013 році

Вікторія Дейнека «ConstructiveLawyers, ЮФ» Партнер

Особливості оподаткування податком на прибуток підприємств операцій з торгівлі цінними паперами полягають у тому, що платник податку веде облік загального фінансового результату за операціями з торгівлі цінними паперами окремо від інших своїх доходів і витрат. Форма податкової декларації з податку на прибуток підприємства, затверджена Наказом Міністерства фінансів України № 1213 від 28.09.2011 «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства» із останніми змінами від 05.12.2012. Розрахунок фінансових результатів від операцій з торгівлі цінними паперами відображається в додатку ЦП податкової декларації з податку на прибуток підприємства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


На сьогодні норма пункту 153.8 статті 153 ПК України, що регулює особливості оподаткування операцій з торгівлі цінними паперами, викладена в новій редакції (редакція діє з 03.01.2013). Саме в новій редакції цієї норми зазначається, що платник податку визначає фінансовий результат окремо за операціями з цінними паперами, що перебувають в обігу на фондовій біржі, окремо від фінансового результату за операціями з цінними паперами, що не перебувають в обігу на фондовій біржі. У попередній редакції цієї норми не було таких положень щодо визначення цінних паперів, що перебувають в обігу на фондовій біржі і що не перебувають в обігу на фондовій біржі.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0