04 червня 2013, 15:55

No smoking!

Особливості рекламування тютюнових виробів за чинним законодавством

Опубліковано в №23 (365)

Встановлені міри відповідальності є не надто суворими

Ірина Мучинська «Джей Кей Консалт, ЮФ» Юрист

Необхідністю розширення меж правового регулювання у сфері реклами тютюнових виробів стала ратифікація Україною 15 березня 2006 року Рамкової конвенції Всесвітньої організації охорони здоров’я з боротьби проти тютюну, відповідно до якої кожна Сторона вводить повну заборону на всі форми реклами, стимулювання продажу та спонсорства тютюнових виробів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Результатами прийняття Закону України «Про заборону реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів» є, по-перше, тотальна заборона реклами тютюнових виробів, а по-друге, встановлення відповідальності за порушення законодавства.

Раніше заборонялася реклама на радіо, телебаченні, на перших і останніх сторінках газет, на обкладинках журналів та інших видань, в усіх виданнях для дітей та юнацтва, в усіх друкованих ЗМІ, засобами внутрішньої та зовнішньої реклами, на транспорті, за допомогою заходів рекламного характеру. Вся ж інша реклама, яка не відноситься до цього списку, мала право на безкарне існування.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0