04 June 2013, 17:54

Client Care: з турботою про добробут

Формалізація стандартів роботи з клієнтами

Опубліковано в №23 (365)

Володимир Глащенков

Кожен юрист, який співпрацює з клієнтом, повинен бути менеджером

Володимир Глащенков «HD Partners, ЮК» Керуючий партнер

Колектив нашої компанії зобов’язується дотримуватися чинних нормативно-правових вимог та здійснювати свою діяльність відповідно до чинного законодавства України. Проте головними засадами ведення бізнесу ТОВ «Юридична компанія «Ейч. Ді. Партнерз» є дотримання моральних цінностей, етичності та чесності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Найбільшою цінністю для нас є відчуття клієнтом нашої партнерської підтримки. Ми ретельно вивчаємо потреби наших клієнтів та намагаємося перевищити їх очікування. Наше основне завдання – створення додаткових цінностей та побудова довгострокових, стабільних, надійних та взаємовигідних відносин. Ми намагаємося ідентифікувати потреби клієнта як в юридичних, так і в інтелектуальних практиках, що дозволяє збільшити капіталізацію та відкриває перед клієнтами нові можливості. Працівники компанії завжди націлені на ефективне використання часу та ресурсів з метою досягнення максимальної результативності в діяльності клієнта.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0