22 березня 2019, 17:53

Дозвіл на спецводокористування можна оформити онлайн

Урядовий портал

Відтепер в Україні дозвіл на спеціальне водокористування можна оформлювати та анулювати онлайн. Нова електронна послуга спрощує дозвільну процедуру не тільки для водокористувачів, а й для кожного учасника процесу.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Читайте також: "Яким роботодавцям надається компенсація з ЄСВ".

Електронна послуга доступна на сайті, а також на Урядовому порталі в розділі «Електронні послуги».

Так, спеціальне водокористування - це використання вод для задоволення потреб населення, промисловості, транспорту, сільського господарства та інших галузей економіки, включаючи право на забір води, скидання стічних вод, що перевищує 5 куб. м на добу. Спеціальне водокористування здійснюється юридичними та фізичними особами на основі дозволів, які видає Держводагентство.

Донедавна подати заяву разом із необхідним пакетом документів, а також забрати дозвіл, можна було особисто або через уповноважену особу лише через місцевий ЦНАП. Проте тепер водокористувачеві можна заповнити електронну заяву онлайн у зручний для себе час. Дозвіл можна також отримати через Інтернет в електронному вигляді.

"До червня 2017 року видачу дозволів на спецводокористування здійснювали обласні держадміністрації. В межах гармонізації державної політики у водній сфері з нормами Євросоюзу цю функцію було передано Держводагентству та його територіальним органам. І одразу ми почали працювати над впровадженням єдиної IT-системи, яка б дозволила усім територіальним органам агентства ефективно виконувати свої дозвільні функції. Електронна послуга з видачі дозволів - лише верхівка айсберга з упорядкування такої діяльності", - зазначила Голова Державного агентства водних ресурсів Ірина Овчаренко.

Нагадаємо, Мінфін оприлюднив зміни до форми податкової декларації про майновий стан і доходи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати