13 лютого 2018, 17:32

ВРП звільнила суддю Подільського районного суду

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя розглянула питання про звільнення Наталії Неганової з посади судді Подільського районного суду міста Києва на підставі п. 3 ч. 6 ст. 126 Конституції України відповідно до рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 7 червня 2017 року №1425/2дп/15-17.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Читайте також: "Вибори до Вищої ради правосуддя: головні очікування".

Доповідач - член Вищої ради правосуддя Андрій Бойко - поінформував, що рішенням Другої Дисциплінарної палати ВРП від 7 червня 2017 року №1425/2дп/15-17 суддю Подільського районного суду міста Києва Неганову Н.В. притягнуто до дисциплінарної відповідальності із застосуванням до неї дисциплінарного стягнення у виді внесення подання Вищій раді правосуддя про звільнення її з посади судді.

Підставою притягнення судді Неганової Н.В. до дисциплінарної відповідальності стали встановлені Другою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя факти порушення закону, допущені суддею під час розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді взяття під варту стосовно громадянина, який брав участь в масових акціях протесту, що мали місце у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року.

"Дисциплінарне провадження щодо судді Неганової Н.В. здійснено згідно з передбаченою чинним законодавством України процедурою. Рішення про притягнення судді Неганової Н.В. до дисциплінарної відповідальності ухвалено Другою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя у межах визначених законом повноважень", - зазначив Андрій Бойко.

У результаті ВРП ухвалила звільнити Неганову Наталію Володимирівну з посади судді Подільського районного суду міста Києва на підставі п. 3 ч. 6 ст. 126 Конституції України.

Нагадаємо, ВРП розглянула питання про відрядження та звільнення суддів та відкрила канал новин у Telegram.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати