12 квітня 2019, 10:52

Провідний американський професор права розповість у Києві про сучасні виклики правничої освіти

Школа права УКУ

Якими є підвалини сучасної правничої освіти? Які потрібні кроки для трансформації її у ефективний інструмент побудови державної спроможності, розвитку інституцій та побудови правничої професії майбутнього? Школа права УКУ за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» запрошує на відкриту лекцію американського професора Браяна Таманаги в Києві.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Закордонний гість проведе лекцію «Підвалини та виклики правничої освіти» для всіх охочих 18 квітня о 19:00 у Київському центрі УКУ (за адресою: м. Київ, вул. Івана Мазепи, 10а, біля ст. м. Арсенальна). Участь безкоштовна. Попередня реєстрація - тут.

Трансляцію заходу можна буде переглянути на Facebook-сторінці Школи права УКУ.

Професор Браян Таманага - відомий американський вчений юрист, автор дев'яти книг. У 2013 р. професор Таманага визнаний найвпливовішим викладачем права за версією Національного опитування правознавців. Здобув докторський ступінь від Гарвардської школи права. Наразі він є професором школи права Вашингтонського університету.

Відкрита лекція «Підвалини та виклики правничої освіти» відбудеться у рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series, який реалізовує Школа права УКУ. Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Довідка

UCU Rule of Law Lecture Series – це серія лекцій від провідних американських, європейських та українських правників, присвячена актуальним викликам і проблемам у галузі забезпечення правовладдя, правосуддя та справедливості у сучасному демократичному суспільстві. Проект реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Нове правосуддя» у співпраці з Асоціацією правників України. Інформаційний партнер проекту – «Юридична Газета».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати