12 липня 2019, 17:32

Освітнім омбудсменом обрано Сергія Горбачова

Прес-служба МОН України

Міністр Лілія Гриневич визначилася з кандидатурою на посаду освітнього омбудсмена - ним стане Сергій Горбачов, директор спеціалізованої школи №148 Києва.

Читайте також: "Посилення люстрації: деталі нового законопроекту".

Про це повідомляє прес-служба МОН України.

"Зрештою, фінальним фактором під час прийняття рішення стало основне - це знання системи освіти на різних, зокрема управлінських, рівнях, а також розуміння цінностей та суті реформ, які розпочаті в освіті. Це надзвичайно важливо, й саме з огляду на це освітнім омбудсменом вже найближчим часом стане Сергій Горбачов.

По-перше, він добре знає систему освіту зсередини, а також глибоко розуміє суть реформи Нова українська школа. Сергій Іванович єдиний з кандидатів має сформоване розуміння того, що таке педагогіка партнерства. І нам дуже важливо, щоб ця посада, і він має це зробити, щоб вона не перетворювалася на ще один каральний орган, який шукатиме винних, а ця посада має стати осередком довіри та цивілізованого вирішення конфліктів", - розповіла Лілія Гриневич.

За посиланнями можна ознайомитися з біографією та відеовізиткою першого освітнього омбудсмена. Він також має сторінку в мережі Facebook.

Нагадаємо, Андрія Козлова відраховано зі штату ВККС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати