14 листопада 2019, 18:31

Надання працівникам засобів індивідуального захисту: чи нараховувати ПДВ?

Вісник ДФСУ

Операції з надання працівникам засобів індивідуального захисту (далі - ЗІЗ), необхідних для виконання ними професійних обов’язків у межах переліку, затвердженого постановою КМУ від 27.06.2003 р. №994 "Про затвердження переліку заходів та засобів з охорони праці", та передбачених у нормативно-правових актах з охорони праці за нормами безоплатної видачі працівникам ЗІЗ, не є операціями з постачання товарів.

Читайте також: "Придбання товарів для офісу: що з ПДВ?".

При цьому якщо працівник платника податку звільняється, але термін використання ЗІЗ не настав і його вартість утримується із заробітної плати працівника у зв’язку з тим, що такий одяг не повертається платнику податку, то такий платник податку повинен нарахувати податкове зобов’язання, виходячи з бази оподаткування, визначеної згідно зі ст. 188 ПКУ.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати