14 листопада 2019, 10:00

Придбання товарів для офісу: що з ПДВ?

Вісник ДФСУ

Суми ПДВ, нараховані (сплачені) платником податку у зв'язку з придбанням товарів/послуг, у т.ч. для господарсько-адміністративних витрат (питна вода, кава, цукор тощо), включаються до складу податкового кредиту за умови наявності відповідного документального підтвердження (податкові накладні/розрахунки коригування до таких податкових накладних, зареєстровані в ЄРПН, митні декларації, інші документи, передбачені п. 201.11 ст. 201 ПКУ).

Читайте також: "Акцизні накладні/розрахунки коригування: терміни реєстрації в ЄРАН".

Якщо вартість зазначених товарів включається до складу витрат та, відповідно, до вартості товарів/послуг, операції з постачання яких є об'єктом оподаткування (тобто компенсуються покупцями, збільшуючи при цьому базу оподаткування ПДВ), дані товари визнаються такими, що призначаються для використання/використані у господарській діяльності, в оподатковуваних операціях, і додаткового нарахування податкових зобов'язань за правилами, встановленими п. 198.5 ст. 198 ПКУ, не здійснюється.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати