21 лютого 2019, 14:54

BDO та Moore Stephens LLP об’єдналися у Великобританії

Insider Media, Палата аудиторів і бухгалтерів України

Угода з об’єднання британських представництв BDO та Moore Stephens LLP офіційно завершена. У результаті цього була сформована об’єднана команда з 200 керівників з головним офісом у Бристолі.

Про це повідомляє Insider Media, зазначає ПАБУ.

Читайте також: "Іспанія планує впровадити цифровий податок".

Як зазначається, працювати компанія буде під брендом BDO. Так, після злиття, яке охопило офіси Moore Stephens LLP у Лондоні, Бірмінгемі, Редінгу та Вотфорді, BDO значно посилить свої позиції на ринку та стане третім найбільшим аудитором компаній з біржовим лістингом.

Партнер бристольського відділення BDO Андреа Бішоп (Andrea Bishop) відзначила: "Після багатомісячних переговорів я пишаюся тим, що ми досягли тієї точки, коли ми офіційно одна компанія. Кращого часу для того, щоб дві компанії об’єднали свої зусилля, годі й шукати".

"Ринок аудиту проходить важливий період реформ, а наші клієнти зіштовхнулися з безпрецедентною невизначеністю на тлі Brexit, що наближається. Втім, разом з цією невизначеністю йдуть і нові можливості. Об’єднавшись, ми стали сильнішими і здатними допомогти як самим собі, так і нашим клієнтам у цей непростий період змін", - додала Андреа Бішоп.

Нагадаємо, японський офіс Deloitte оштрафували за порушення принципів незалежності аудиту.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати