25 вересня 2017, 11:08

У пошуках синергії

Опубліковано в №39 (589)

За своєю сутністю державно-приватне партнерство є інструментом, яким можна та потрібно користуватися для налагодження співпраці між бізнесом і державою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Останнім часом питання об’єднання державного та приватного капіталів на благо країни не сходить із вуст українських реформаторів. Передусім, держава зацікавлена у створенні або модернізації об’єктів інфраструктури, а також у покращенні надання соціально важливих послуг населенню. Водночас бізнес має свої цілі. Однак, незважаючи на актуальність, стрибок у розвитку ДПП не заходить далі обговорень. Ми аналізували, як знайти синергію між державою та бізнесом у цьому контексті.

За оцінкою населення, рівень корупції в Україні складає 48,9%, за оцінкою підприємців – 46,7%. При цьому майже кожен третій українець знає про те, які саме державні органи уповноважені протидіяти корупції в суспільстві (частка поінформованих респондентів складає 28,9%). Такими є результати першого пілотного соціологічного дослідження рівня корупції та сприйняття рівня корупції в Україні, проведеного за підтримки Національного агентства з питань запобігання корупції. Докладніше про це можна дізнатися в новій рубриці «Колонка НАЗК».

Наразі перші приватні виконавці вже розпочали свою роботу. Експерти розробили проект Кодексу професійної етики приватних виконавців та презентували документ під час круглого столу «Обговорення Кодексу професійної етики приватних виконавців». Подробиці читайте в нашому авторському матеріалі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати