25 березня 2014, 14:33

Кожний невдоволений клієнт – це прямі втрати для бізнесу

Коли ми почнемо думати про контроль за якістю товарів, лише тоді впевнено можна буде сказати, що культура ведення бізнесу в країні є

Опубліковано в №13 (407)

Олена Макеєва «Аксьонова та партнери, АФ» Керуючий партнер

Попри складні політичні процеси в Україні питання ведення бізнесу залишається досить актуальним. Зокрема, в цей період важливо контролювати роботу всіх бізнес процесів.

Для вияснення окремих питань ведення бізнесу «Юридична газета» звернулась до Олени Макеєвої, керуючий партнер Аудиторської фірми «Аксьонова та партнери»

 

Минулого року Ви часто проводите семінари з внутрішнього контролю на підприємствах. Чим була зумовлена актуальність цієї тематики?

Насправді ця тема не втратила своєї актуальності й сьогодні. Просто раніше були інші питання, яким бухгалтери та фінансові директори приділяли дещо більше уваги та часу. Повірте, в умовах сьогодення ця тема знову набиратиме популярності. Але цього разу вже в іншому контексті, адже бізнес знаходиться у таких умовах, коли безконтрольність бізнес-процесів може призвести до великих фінансових втрат підприємств.

Залежно від розміру підприємства та складності бізнесу відрізняються й інструменти внутрішнього контролю. Погодьтеся, не варто малому та середньому бізнесу вибудовувати складну систему контролю, витрати часу на її запровадження не виправдовують очікувань. Тому до цього процесу слід підходити професійно, виходячи з потреб бізнесу.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
1
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати