10 березня 2016, 18:23

Зустріч з легендою

Студенти КНЕУ ім. Гетьмана поспілкувались з Левком Лук’яненком

Хто такий Левко Лук’яненко та який вклад він вніс для становлення України в політичному та соціальному аспектах, знає майже кожен свідомий громадянин нашої держави. А студенти одного зі столичних університетів нещодавно отримали можливість з ним поспілкуватись. Так, 1 березня ц.р за ініціативи юридичного факультету Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана у рамках реалізації заходів щодо святкування 25-річчя незалежності України відбулася зустріч студентів та викладачів вишу з Левком Лук’яненком – дисидентом, письменником, політиком, громадським діячем, Героєм України, автором «Акту про Незалежність України».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


IMG_8694  

Левко Григорович поділився своїми думками щодо історичного контексту набуття Україною незалежності, нинішньої політичної ситуації та напрямів інтеграції нашої держави в європейські інституції.

Говорячи про інтеграцію, пан Лук’яненко звернув увагу на те, що Україна має всі шанси та ресурси стати повноцінним членом політичного олімпу Європи в майбутньому. Однак для цього необхідні співпраця державної влади та громадського суспільства, активна участь молоді у розбудові та реформуванні нашої країни. Левко Лук’яненко зазначив, що для відбудови України необхідним є «національний егоїзм», коли інтереси народу України мають пріоритет у процесах інтеграції у європейське співтовариство.

IMG_8683

Зустріч з громадським діячем викликала жвавий інтерес у студентів-правників, особливо з огляду на юридичну освіту Левка Григоровича, практичний досвід роботи адвокатом у Глинянському районі Львівської області та власний досвід політичного в’язня радянської доби. Телестудія юридичного факультету записала інтерв’ю з паном Лук’яненком, а присутні на зустрічі мали змогу отримати відповіді на всі питання та авторські книги з автографами від "живої легенди" Української Незалежності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати