Тривалі вихідні добігли кінця. Починається активна робота, зануритися в яку після затяжного відпочинку непросто. Як увійти у робочий ритм, не витрачаючи дорогоцінного часу на "розкачування"?
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "АССА запускає платформу, що допомагатиме відслідковувати процес професійного розвитку".
Про це розповідають у ПАБУ.
Ставте чітку мету
Звичайно ж, потрібно ставити перед собою реальні цілі – ті, яких можливо досягти. Якщо цілі занадто розмиті й фактично нездійсненні – невдача неминуча. Будь-які промахи знижують самооцінку, відбивають бажання діяти, а отже, віддаляють від мети, тоді як успіхи наближають до неї.
Запишіть свої цілі й прагніть до них
Ніщо так не мотивує, як досягнення будь-яких цілей, хоч би й незначних. Тільки формулювати їх слід максимально зрозуміло та чітко, позначити терміни й обсяги запланованих звершень. Викладене на папері здається зрозумілішим, ніж те, що тримаєте в голові. З’являється внутрішня впевненість, що все вдасться.
Будуйте "дерево цілей"
Щоб мета не лякала своєю об’ємністю, краще розділити її на кілька простих підцілей. Потрібно визначити кожну й детально описати, у який спосіб їх можна досягти, а також який результат і в які терміни очікується отримати. "Виконано" - це хороший стимул продовжувати розпочате.
Плануйте
Установлення цілей недостатньо, реалізувати їх без плану фактично неможливо. Але знаючи, чого хочеш досягти, легше зрозуміти, як здійснити задумане. Для цього необхідно визначити конкретні кроки й дотримуватися плану. У плани можна й навіть потрібно вносити корективи, адже в процесі виконання завдань напевно з’являться уточнення.
Уникайте того, що відволікає
Намагайтеся залишатися з невиконаним завданням сам на сам. Позбавтеся від усього, що заважає сконцентруватися на роботі. Закрийте фейсбук, не реагуйте на повідомлення в месенджерах, переведіть телефон у беззвучний режим.
Читайте також: "Fair Tax Mark може стати міжнародним критерієм дотримання норм оподаткування та етики".
Нагородіть себе за виконану роботу
Упоралися зі складним завданням? Тепер можна перепочити й поскролити стрічки соцмереж, випити кави чи навіть зважитись на похід у театр. Нагорода за виконану справу має мотивувати й приносити задоволення.