09 червня 2015, 18:21

ВРЮ розпочала роботу, обраний голова та заступник

Юридична газета

Вища рада юстиції провело перше засідання у складі, сформованому відповідно до Закону України «Про Вищу раду юстиції», з урахуванням змін, передбачених Законом України «Про забезпечення права на справедливий суд», повідомляє кореспондент «Юридичної газети».

Організаційне засідання відкрив на правах головуючого член ВРЮ, голова Верховного суду України Ярослав Романюк. На початку засідання він урочисто вручив усім членам Вищої ради юстиції колари члена ВРЮ.

Головою Вищої ради юстиції обрано Ігоря Бенедисюка. За нього віддали свої голоси 17 членів. Відповідно до чинного законодавства, обраним на посаду голови ВРЮ вважається кандидат, за якого проголосувало більше половини від конституційного складу, тобто 11 членів Ради.

Після цього ВРЮ обрала заступником голови Олексія Муравйова. За його кандидатуру, запропоновану новообраним головою Ради, було також віддано 17 голосів.

У порядку денному першого засідання ВРЮ також формування складу секцій та обрання їх керівників, затвердження штатного розпису Ради, що дозволить членам Вищої ради юстиції працювати на постійній основі.

Нагадаємо, що до ВРЮ наразі обрано 17 членів (усі присутні на засіданні) з 20. Серед них 3 членів, які входять до її складу за посадою, це голова Верховного Суду України, Міністр юстиції України та Генеральний прокурор.

Також зазначимо, що ВРЮ не працювала з 11 квітня 2014 року.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати