06 травня 2019, 11:54

Вибір клієнта. ТОП 100 юристів України – 2019: ЮГ анкетує юридичні компанії

«Юридична Газета» оголошує про старт ІІ етапу щорічного дослідження «Вибір клієнта. ТОП 100 юристів України – 2019» – проведення анкетування серед юридичних компаній України.

Пропонуємо всім охочим представникам юридичних фірм оцінити роботу колег в різних сферах практик.

Для участі в дослідженні завантажте анкету за цим посиланням, заповніть та надішліть на e-mail: client.choice@yur-gazeta.com не пізніше 06 червня 2019 року

УВАГА: Заповнювати анкету мають право лише представники українських юридичних компаній (партнери або уповноважені ними особи). Анкети, заповнені іншими особами, допускатися до завершального етапу дослідження не будуть.

Від однієї юридичної компанії повинна бути надіслана лише одна анкета

У разі виникнення додаткових запитань пишіть на електронну адресу anna@yur-gazeta.com або телефонуйте за номером: (044) 364-83-85.

Контактна особа: Анна Родюк, редактор «Юридичної Газети»

***

«Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України» – всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг вітчизняними юристами, мета якого – допомогти корпоративним юристам і бізнесу в пошуку та виборі юридичного радника у відповідній галузі права в Україні.

Методологія рейтингу ґрунтується на маркетинговому дослідженні, яке відбувається у два етапи:

1 ЕТАП – опитування корпоративних юристів та формування списку ТОП-100 кращих юристів України за версією клієнтів (корпоративних юристів);

2 ЕТАП – опитування юридичних компаній та формування списку юристів відповідно до вказаних практик за версією корпоративних юристів і юридичних компаній.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати