10 квітня 2019, 20:40

Українські компанії у рейтингу The Legal 500 2019

Видання “The Legal 500” опублікувало щорічний рейтинг лідерів юридичного ринку у 11 основних сферах. Тож пропонуємо для ознайомлення список українських юридичних фірм, які були відзначені.

Банківське та фінансове право, ринки капіталу

І категорія: Aequo, Asters, Avellum, Baker McKenzie, CMS, Dentons, DLA Piper Ukraine, Redcliffe Partners, Sayenko Kharenko

ІІ категорія:  Arzinger, ENGARDE, Integrites, Jeantet, Kinstellar, KPD Consulting, LCF, Nobles, Spenser & Kauffmann, Wolf Theiss, Василь Кісіль та партнери, Ілляшев та Партнери.

ІІІ категорія: Cai & Lenard, EQUITY Law Firm, GOLAW, Jurimex, Lavrynovych & Partners, Nobles,  SDM Partners LLC, Андрій Кравець та Партнери, Грамацький і Партнери, ЄПАП Україна, Касьяненко та партнери, Лавринович і Партнери

Видатні юристи: Гліб Бондар (Avellum), Наталія Селякова (Dentons), Армен Хачатурян (Asters), Сергій Чорний (Baker McKenzie).  

Провідні юристи: Юлія Кирпа (Aequo), Олександр Курдидик (DLA Piper Ukraine LLC), Олександр Плотніков (Arzinger), Анна Погребна (CMS), Ірина Поканай (Asters), Олексій Сошенко (Redcliffe Partners), Михайло Харенко (Sayenko Kharenko), Назар Чернявський (Sayenko Kharenko).

Юристи нового покоління: Дарія Волкова (Андрій Кравець та Партнери), Денис Кульгавий (Aequo), Ігор Лозенко (Avellum), Артем Лук‘янов (Dentons), Олена Савчук (Integrites), Денис Сперов (LCF), Катерина Чечуліна (CMS), Ганна Штепа (Baker McKenzie), Надія Шилєнкова (Dentons).

Корпоративне, комерційне право та M&A

І категорія: Aequo, Arzinger, Asters, Avellum, Baker McKenzie, CMS, DLA Piper Ukraine, Dentons, Redcliffe Partners, Sayenko Kharenko.

ІІ категорія: EY Law, Eterna Law, Jeantet, Kinstellar, Lexwell & Partners, NOBLES, PwC Legal, Wolf Theiss, Василь Кісіль та Партнери, Ілляшев та Партнери.

ІІІ категорія: Deloitte, ENGARDE, EVERLEGAL, Evris, Gestors, GOLAW, Integrites, KPD Consulting, KPMG, Moris Group, SDM Partners, Лавринович і Партнери, ЄПАП Україна,  ОМП.

IV категорія: Axon Partners, DLF, ECOVIS Бондар та Бондар, EUCon, Gryphon Legal, ILF, Jurimex, KM Partners, Ostin, Pavlenko Legal Group, Peterka & Partners, SKG, VB PARTNERS, Wolf Theiss, Антіка, Грамацький і партнери, Андрій Кравець та Партнери, Правовий Альянс.

Видатні юристи: Михайло Ілляшев (Ілляшев та Партнери), Денис Лисенко (Aequo), Роман Марченко  (Ілляшев та Партнери), Микола Стеценко (Avellum), В’ячеслав Якимчук (Baker McKenzie).

Провідні юристи: Анна Бабич (Aequo), Олег Батюк (Dentons), Олексій Дідковський (Asters), Ольга Дем’янюк (Baker McKenzie), Анна Зоря (Arzinger), Оксана Ільченко (ЄПАП Україна), Маргарита Карпенко (DLA Piper Ukraine LLC), Грем Конлон (CMS),  Олег Мальський (Eterna Law), Адам Мицик (Dentons), Марія Орлик (CMS), Олександр Падалка (Sayenko Kharenko), Володимир Саєнко (Sayenko Kharenko), Дмитро Федорук (Redcliffe Partners), Алла Козаченко (DLA Piper Ukraine LLC), Юрій Нечаєв (Avellum).

Юристи нового покоління: Тетяна Довган (CMS), Вікторія Добринська (Arzinger), Сергій Казмірчук (Sayenko Kharenko), Оксана Краснокутська (Aequo), Михайло Лукашенко (Aequo), Андрій Москалик (Baker McKenzie), Олеся Павлинська (Arzinger), (Андрій Романчук (Avellum), Зоряна Созанська-Матвійчук (Redcliffe Partners), Оксана Франко (ЄПАП Україна).

Антимонопольне право

І категорія: Aequo, Arzinger, Asters, Avellum, Baker McKenzie, CMS, Clacis, DLA Piper Ukraine, Sayenko Kharenko.

ІІ категорія: ADS Legal Group, Dentons,  Integrites, Kinstellar, Redcliffe Partners, Wolf Theiss, Василь Кісіль та Партнери, Ілляшев та Партнери, Правовий Альянс.

III категорія: Ante, Danevych.Law, ECOVIS Бондар та Бондар, ЄПАП Україна, Marchenko and Partners, Олександр Перемежко та Партнери, Pavlenko Legal Group, Sergii Koziakov & Partners

Провідні юристи:  Ольга Бєлякова (CMS), Тимур Бондарєв (Arzinger), Галина Загороднюк ( DLA Piper Ukraine), (Денис Лисенко (Aequo), Марія Орлик (CMS), Володимир Саєнко (Sayenko Kharenko), Ігор Свечкар (Asters), Оксана Сімонова (Baker McKenzie), Антоніна Ягольник (Clacis).

Юристи нового покоління: Євген Блок (Aequo), Олександр Дякулич (Arzinger), Валентина Гвоздь (Sayenko Kharenko), Ярослав Медведєв (Avellum), Ольга Міхєєва (Baker McKenzie), Анастасія Усова (Redcliffe Partners)

Вирішення спорів

І категорія: Aequo, Arbitrade, Asters,  ENGARDE, Eterna Law, Kinstellar,  LCF, Lexwell & Partners, Sayenko Kharenko, Василь Кісіль та Партнери, Ілляшев та Партнери.

ІI категорія: Arzinger, Avellum, Baker McKenzie, CMS, DLA Piper Ukraine, Dentons, Evris,  Integrites, Marchenko and Partners, Moris Group, Pragnum, Redcliffe Partners, Лавринович і Партнери, Олександр Перемежко та Партнери.

ІII категорія: Danevych.Law, Esquires, EVERLEGAL, Gestors, Goro Legal, Hillmont Partners LLC, KPD Consulting, Pavlenko Legal Group, PwC Legal, Spenser & Kauffmann, VB Partners, Wolf Theiss, Алєксєєв, Боярчуков та партнери, Антіка, Побережнюк і партнери, Правовий Альянс.

ІV категорія: Absolute, ADER HABER, Ante, ARIO LAW FIRM, EQUITY, GENTLS, Golaw, ECOVIS Бондар та Бондар, ILF, Jurline, KPMG, LeGran.TT, SKG, Грамацький і Партнери, Династія, Скляренко, Сидоренко та партнери, Селепей, Волковецький і партнери, Юридичні гарантії, Андрій Кравець та Партнери.

Видатні юристи: Михайло Ілляшев (Ілляшев та Партнери), Роман Марченко (Ілляшев та Партнери)

Провідні юристи: Олег Альошин (Василь Кісіль та Партнери), Олег Батюк (Dentons), Олег Бекетов (Eterna Law), Павло Бєлоусов (Aequo), Ольга Ворожбит (DLA Piper Ukraine), (Андрій Вишневський (ENGARDE), Сергій Гришко (Redcliffe Partners),  Олексій Дідковський (Asters), Андрій Колупаєв (Lexwell & Partners), Костянтин Лікарчук (Kinstellar), Маркіян Мальський (Arzinger), Дмитро Марчуков (Integrites), Олександр Мартиненко (CMS), Ірина Назарова (ENGARDE), Анна Огренчук ( LCF), Олена Перепелинська (Integrites), Сергій Погребной (Sayenko Kharenko), Сергій Свириба (Asters), Тетяна Сліпачук (Sayenko Kharenko),  Андрій Стельмащук (Василь Кісіль та Партнери), Ігор Сюсєль (Baker McKenzie), Павло Тритеніченко (Arbitradе), Юлія Черних (Arbitrade).

Юристи нового покоління: Людмила Волкова (Kinstellar), (Анастасія Гренюк  (Arbitradе), Дмитро Доненко (ENGARDE), Оксана Карел (Arzinger), Максим Корчагін (Антіка), Олег Кучанський (Dentons), Микита Нота (Kinstellar), Ксенія Погружальська (Baker McKenzie), Мирослава Савчук (Aequo),Олександр Ткачук (Алєксєєв, Боярчуков та партнери), Андрій Тригуб (Скляренко, Сидоренко та партнери), Сергій Уваров (Integrites).

Трудове право

І категорія: Arzinger, Asters, Avellum, Baker McKenzie, CMS, Dentons, DLA Piper Ukraine, Sayenko Kharenko, Василь Кісіль та Партнери.

ІІ категорія: EY, Gestors, Golaw, Jeantet, KM Partners, PwC Legal, ЄПАП Україна, Ілляшев та Партнери.

ІІІ категорія: ADER HABER, Deloitte, Eterna Law, Everlegal, KPD Consulting, Marchenko and Partners, Peterka & Partners LLC, Redcliffe Partners, Wolf Theiss, Анте, Правовий Альянс.

Провідні юристи: Маргарита Карпенко (DLA Piper Ukraine), Оксана Войнаровська (Василь Кісіль та Партнери), Мар’яна Марчук (Baker McKenzie), Ольга Мельниченко (PwC Legal), Ліна Немченко (Baker McKenzie), Світлана Хєда (Sayenko Kharenko), Павло Ходаковський (Arzinger).

Юристи нового покоління: Ольга Кірюша (Sayenko Kharenko), Інесса Летич (Asters), Наталія Наконечна (CMS), Кузьма Позичанюк (Sayenko Kharenko), Валерія Савчук (Василь Кісіль та Партнери), Анна Степанова (Baker McKenzie), Олег Фурманчук (Asters).

Енергетика

І категорія: Asters, Baker McKenzie, CMS, Dentons, Eterna Law, Kinstellar, Redcliffe Partners,  Sayenko Kharenko, Антіка.

ІI категорія: Aequo, Arzinger, Avellum, DLA Piper Ukraine, Everlegal, Golaw, Integrites,Василь Кісіль та Партнери.

ІII категорія: ENGARDE, KPMG, Ілляшев та Партнери, Соколовський і партнери.

Провідні юристи: Олександр Буртовий (Антіка), Ігор Олехов (Baker McKenzie), Віталій Радченко (CMS), Роман Степаненко (Asters), Максим Услистий (Eterna Law), Олексій Фелів (Integrites), Армен Хачатурян (Asters)

Юристи нового покоління: Володимир Колвах (CMS), Ігор Лозенко (Avelum), Ярослав Петров (Asters), Максим Сисоєв (Dentons).

Інтелектуальна власність

І категорія: Aequo, Asters, Baker McKenzie, DLA Piper Ukraine, IPStyle, Sayenko Kharenko, Дубинський і Ошарова, Ілляшев та Партнери, Михайлюк, Сороколат і Партнери.

IІ категорія: Arzinger, Axon Partners, CMS, Danevych law, Dentons, Juscutum, Marchenko and Partners, Petoševic, SDM Partners, Taylor Wessing, Городисський та Партнери, Правовий Альянс, Олександр Перемежко та Партнери, Синергія, Пахаренко і партнери.

IІi категорія: Eterna Law, Integrites, Jurimex, PwC Legal, Redcliffe Partners, Wolf Theiss, Грамацький і Партнери, Василь Кісіль та Партнери.

Видатні юристи: Руслан Дроб’язко (Baker McKenzie), Михайло Дубинський (Дубинський і Ошарова), Анна Михайлюк (Михайлюк, Сороколат і Партнери), Ірина Ошарова (Дубинський і Ошарова). 

Провідні юристи: Борис Даневич (Danevych law), Ірина Кириченко (Ілляшев та Партнери), Олександр Мамуня (Aequo), Валентин Михайлюк (Михайлюк, Сороколат і Партнери), Ніна Мошинська (Городисський та Партнери), Марія Ортинська (IPStyle), Олександр Падалка (Sayenko Kharenko),  Антоніна Пахаренко-Андерсон (Пахаренко і партнери), Олександр Пахаренко (Пахаренко і партнери), Наталія Пахомовська (DLA Piper Ukraine).

Юристи нового покоління:  Оксана Горбань (Dentons), Наталія Кириченко (DLA Piper Ukraine), Олег Климчук (Sayenko Kharenko), Юлія Колченко (Baker McKenzie), Андрій Ніколаєнко (Aequo), Мар’яна Поліщук (Asters), Володимир Смелік (Олександр Перемежко та Партнери), Олексій Столяренко (Baker McKenzie), Ілларіон Томаров (Василь Кісіль та Партнери).

Практика приватних клієнтів

І категорія: Aequo, Arzinger, Asters, Avellum, Sayenko Kharenko, Василь Кісіль та Партнери.

ІІ категорія: Baker McKenzie, Deloitte, EY Law, Golaw, PwC Legal.

ІІІ категорія: ADER HABER, Juscutum, KPD Consulting, Spenser & Kauffmann, ЄПАП Україна, Ілляшев та Партнери, Селепей, Волковецький і партнери,

Провідні юристи: Оксана Войнаровська (Василь Кісіль та Партнери),  Ірина Мороз (Avellum), Аліна Плющ (Sayenko Kharenko), Костянтин Соляр (Asters), Микола Стеценко (Avellum), Амінат Сулейманова (AGA Partners), Павло Ходаковський (Arzinger).

Юристи нового покоління: Олександр Губін (AGA Partners), Вадим Медведєв (Avellum), Павло Шовак (Asters).

Нерухомість та будівництво

І категорія: Aequo, Arzinger, Asters, Avellum, Baker McKenzie, CMS, DLA Piper Ukraine, KPD Consulting, Sayenko Kharenko, Василь Кісіль та Партнери.

ІІ категорія: Dentons,Goro Legal, Integrites, Kinstellar, Lexwell & Partners, PwC Legal, Грамацький і Партнери, Ілляшев та партнери.

ІІІ категорія: ADER HABER, Eterna Law, Golaw, KM Partners, Lexjus, Redcliffe Partners, SDM Partners, Spenser & Kauffmann, Wolf Theiss, Антіка.

Видатні юристи: Ліна Немченко (Baker McKenzie), Сергій Піонтковський (Baker McKenzie). 

Провідні юристи: Олег Бойчук (Asters), Тимур Бондарєв (Arzinger), Олександр Бородкін (Василь Кісіль та Партнери), Ернест Грамацький (Грамацький і Партнери), Юлія Кирпа (Aequo), Владислав Кислий (KPD Consulting), Роман Костенко (Asters), Наталія Кочергіна (DLA Piper Ukraine), Анна Погребна (CMS), Маркіян Сілецький (Dentons).

Юристи нового покоління: Роман Дробоцький (Asters), Ольга Іванова (Arzinger), Максим Максименко (Avellum), Михайло Сорока (Aequo).

Оподаткування

І категорія: allTax, Asters, Avellum, Baker McKenzie, EY Law, KM Partners, KPMG, PwC Legal, Василь Кісіль та Партнери, ЄПАП Україна.

ІІ категорія: Aequo, Arzinger, CMS,  Deloitte, Dentons, DLA Piper Ukraine, Integrites, Lexwell & Partners, Sayenko Kharenko, SDM Partners, Ілляшев та Партнери.

ІІІ категорія: ADER HABER, Axon Partners, Crowe LF Ukraine, Eterna Law, EUCon, Golaw, KPD Consulting, LCF, Marchenko and partners, Moris Group, SKG, Spenser & Kauffmann.

ІV категорія:  Absolute, Evris, Jurimex, Sokolovskyi and Partners, Redcliffe Partners, VB Partners, Wolf Theiss, Грамацький і партнери, Династія, Олександр Перемежко та Партнери.

Видатні юристи: Олександр Мінін (KM Partners), Олександр Шемяткін (KM Partners), Геннадій Войціцький (Baker McKenzie).

Провідні юристи: Тетяна Данильцева (ADER HABER), Володимир Котенко (EY Law), Ярослав Романчук (EUCon), Артем Середа (allTax), Владислав Соколовський (Sokolovskyi and Partners), Олексій Хомяков (Asters), Іван Шинкаренко (KM Partners), Костянтин Соляр (Asters), Слава Власов (PwC Legal).

Юристи нового покоління: Тетяна Бережна (Василь Кісіль та Партнери), Тетяна Гринь (Dentons), Ірина Калита (EY Law),  (Олександр Марков (Redcliffe Partners), Вадим Медведєв (Avellum), Василь Міщенко (Aequo).

White-collar crime

І категорія: Asters, Aver Lex, GORO legal, Kinstellar, Sayenko Kharenko, VB Partners, Василь Кісіль та партнери, Ілляшев та Партнери.

ІІ категорія: Ario, Arzinger, Baker McKenzie, Barristers, CMS, DLA Piper Ukraine, Golaw, Integrites, Redcliffe Partners

ІІІ категорія: Danevych law, EQUITY, KM Partners, KPD Consulting, Династія, Правовий альянс, Олександр Перемежко і партнери, Шкребець і партнери.

Провідні юристи: Денис Бугай (VB Partners), Олександр Горошинський (GORO legal), Сергій Гребенюк (Asters), Катерина Гупало (Arzinger), Михайло Ілляшев (Ілляшев та Партнери), Віталій Касько (Василь Кісіль і партнери), Костянтин Лікарчук (Kinstellar) Олександр Мартиненко (CMS), Анжеліка Мойсєєва (Golaw), Ольга Просянюк (Aver Lex), Віталій Сердюк (Aver Lex), Сергій Смірнов (Sayenko Kharenko), Ольга Ворожбит (DLA Piper Ukraine).

Юристи нового покоління: Олександр Максименко (Arzinger), Людмила Волкова (Kinstellar), Олександр Яковенко (Asters).

The Legal 500 - провідне міжнародне видання, яке щорічно проводить дослідження юридичного ринку більш ніж в 100 країнах світу, починаючи з 1987 року.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати