05 липня 2019, 11:14

ТОП-5 міфів щодо підвищення кваліфікації адвокатів

Вища школа адвокатури НААУ

Вища школа адвокатури НААУ оприлюднила ТОП-5 міфів щодо підвищення кваліфікації адвокатів.

МІФ №1. Тепер всі заходи платні

Жоден пункт Порядку підвищення кваліфікації не зазначає інформації про вартість заходів. Оператори підвищення кваліфікації адвокатів, будь то органи адвокатського самоврядування або сторонні оператори, самостійно визначають вартість кожного заходу, виходячи з витрат, які несуться на організацію.

МІФ №2. Тестування після кожного заходу платне

Інформація не відповідає дійсності, оскільки кожен адвокат після відвідування кожного заходу автоматично отримає на електронну пошту персональне посилання на вхід до кабінету, де він проходить тести необмежену кількість разів. Рівно стільки скільки потрібно для засвоєння матеріалу, який презентувався під час заходу.

МІФ №3. Тестування направлене на те, щоб адвокат не здав його, або застосування до такого адвоката штрафів чи відкриття дисциплінарного провадження

Інформація не відповідає дійсності, оскільки ціль тестування - закріплення знань, отриманих під час заходу. Штрафної санкції чи відкриття "диспциплінарки" не передбачено жодним нормативним документом.

МІФ №4. Я не повинен підвищувати ніяку кваліфікацію, бо маю стаж юриста 20 років, я підвищую її в судовому процесі

Ст. 21 профільного закону говорить про професійний обов'язок адвоката: підвищувати свій професійний рівень.

Відповідно до Порядку підвищення кваліфікації організація процесу підвищення кваліфікації адвокатів в Україні здійснюється Радою адвокатів України та реалізується Національною асоціацією адвокатів України, радами адвокатів регіонів, Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України, Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури, кваліфікаційно-дисциплінарними комісіями адвокатури регіонів та сторонніми операторами підвищення кваліфікації адвокатів, що акредитовані адміністратором підвищення кваліфікації адвокатів.

Відповідно до ст. 57 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", рішення з’їзду адвокатів України та Ради адвокатів України є обов’язковими до виконання всіма адвокатами.

МІФ №5. Замість того, щоб зароблять кошти, я тепер буду бігати за балами

Порядок підвищення кваліфікації передбачив безліч видів підвищення кваліфікації адвокатів. Бігати за балами не потрібно, оскільки інформація про кожен захід з підвищення кваліфікації буде відображатися на сайті Центру акредитації ВША НААУ. тепер кожен адвокат витратив 5 хвилин свого часу, легко складе особистий план підвищення кваліфікації за найближчі 3-6 місяців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати