31 серпня 2015, 12:24

Судді ОАСК взяли участь у семінарі з питань трансфертного ціноутворення

Прес-служба ОАСК

27 серпня 2015 судді Вищого адміністративного суду України та Окружного адміністративного суду міста Києва взяли участь у семінарі з питань трансфертного ціноутворення, організованого компанією KPMG. Базовий семінар був запланований спеціально для суддів окружних адміністративних судів з метою обговорення основних понять та принципів, які застосовуються в трансфертному ціноутворенні.

Під час заходу учасники обговорили методи трансфертного ціноутворення, джерела інформації для цілей ТЦО та практику їх застосування. Також мова йшла про основні етапи процесу обґрунтування трансфертного ціноутворення – функціональний аналіз, порівняльне дослідження тощо.

«Хоча кількість справ, пов’язаних із трансфертним ціноутворенням, є досить незначною, однак є деякі суперечності при їх розгляді. Подібні заходи є надзвичайно корисними, в першу чергу, для суддів, адже дозволяють актуалізувати діюче законодавство в цій сфері», - зазначив суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Костянтин Пащенко.

У підсумку учасники подякували організаторам за проведений семінар та висловили сподівання на подальшу співпрацю в цьому напрямку. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати