21 серпня 2015, 18:04

Шокін створив конкурсні комісії для відбору кандидатів у місцеві прокуратури

Прес-служба Генеральної прокуратури України

Генеральним прокурором Віктором Шокіним утворено конкурсні комісії з проведення відкритого чотирирівневого конкурсу кандидатів на адміністративні посади у місцевих прокуратурах, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

На виконання вимог Закону України «Про прокуратуру» з метою проведення відкритого чотирирівневого конкурсу кандидатів на адміністративні посади у місцевих прокуратурах Генеральним прокурором України 21 серпня 2015 року видано наказ про утворення у Дніпропетровському, Київському, Львівському, Одеському та Харківському регіональних центрах конкурсних комісій.

Комісіям доручено забезпечити проведення відкритого конкурсу кандидатів на адміністративні посади у місцевих прокуратурах на територіях відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

Конкурсні комісії є повноважними за умови входження до їх складу не менше п’яти осіб. У разі невизначення Верховною Радою України в установленому порядку жодної особи комісія вважається повноважною за умови входження до її складу чотирьох осіб.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати