06 травня 2015, 16:09

Семінар НІСЕ, присвячений земельно-технічній експертизі, пройде в Києві 14 травня

Прес-служба НІСЕ

logo_NISE_ukr Незалежний інститут судових експертиз (НІСЕ) 14 травня проведе ексклюзивний семінар-практикум «Особливості проведення земельно-технічної експертизи в спорах», на якому будуть розкрити актуальні питання врегулювання земельних спорів в судовому та досудовому порядку завдяки земельно-технічній експертизі, повідомляє прес-служба НІСЕ.

Захід буде цікавий як юристам і адвокатам, так і, власне, самим учасникам земельних правовідносин. Партнери заходу - МНА «Європейська арбітражна палата» (м Брюссель, Бельгія) та Інвестиційно-консалтинговий центр (м. Лодзь, Польща).

Особливістю семінарів НІСЕ є те, що вони проходять в форматі практикуму та дискусії, в ході якої не тільки лектори, а й самі учасники діляться своїм професійним досвідом, обмінюються думками та ідеями, обговорюють алгоритми дій в конкретних випадках.

У якості лекторів семінару виступлять експерти НІСЕ, які розкажуть про особливості призначення та проведення земельно-технічної експертизи в земельних спорах, ознайомлять з новими змінами в земельному законодавстві в 2015 році, поділяться практичними навичками, нададуть корисні поради та рекомендації.

Всі учасники отримають сертифікати, роздаткові матеріали, а також зможуть поставити експерту запитання, які їх цікавлять.

Семінар відбудеться в офісі НІСЕ за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 21, корпус 3, офіс 7

Час проведення: 10:00 - 13:00

Вартість участі в семінарі – 100 грн. У вартість входить: лекція, сертифікат учасника, роздатковий методичний матеріал та кава-брейк.

Заявки на участь у семінарі приймаються за телефонами: 044 581 30 80, 067 5555 222, 050 360 16 82, поштою: office@nise.com.ua або он-лайн: http://goo.gl/forms/JPBp5w994q

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати