10 вересня 2019, 14:55

Рада ухвалила законопроект щодо скорочення переліку ліцензування видів господарської діяльності

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада ухвалила у першому читанні за основу законопроект №1050 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню. За нього проголосували 338 народних депутатів.

Після цього спікер парламенту Дмитро Разумков запропонував нардепам скоротити вдвічі термін підготовки документу до розгляду у другому читанні. За це проголосували 295 народних депутатів.

Метою прийняття документа є скорочення видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, зменшення адміністративного тиску на суб’єктів господарювання та спрощення започаткування і ведення бізнесу шляхом усунення зайвих обмежень у провадженні певних видів господарської діяльності.

Згідно із зазначеним, проектом закону пропонується:

  • скасувати ліцензування господарської діяльності з промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України як додатковий і надмірний засіб державного регулювання;
  • замінити ліцензування видів діяльності у сфері телекомунікації на надання повідомлення суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій, про початок провадження діяльності.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати