12 липня 2018, 13:38

Представники бізнесу закликали ВРУ якнайшвидше затвердити податок на виведений капітал

Українська рада бізнесу

Українська рада бізнесу, до якої входить більше 60 українських бізнес-асоціацій з різних галузей економіки, закликали Верховну Раду України ухвалити проект закону №8557 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Так, проаналізувавши зміни фахівці УБР дійшли висновку, що ухвалення закону сприятиме спрощенню ведення бізнесу в Україні, спростить облік для українських підприємств та розширить можливості для інвестування в українську економіку.

Нагадаємо, 6 липня на сайті ВРУ з’явився текст законопроекту про податок на виведений капітал.

Читайте також: « Рада ухвалила закон про правовий статус осіб, зниклих безвісти».

Серед ключових переваг проекту відзначають наступні:

1. Зникає необхідність оптимізувати базу оподаткування (компанії зможуть показувати реальний прибуток).

2. Спрощуються умови ведення податкового обліку (замість суцільного обліку витрат, особливо не пов’язаних з господарською діяльністю, залишається лише облік окремих виплат).

3. Створюються привабливі можливості для інвестування в Україну та її економіку.

4. Зникає необхідність суцільного податкового контролю фінансового результату (відміна контролю доходів та витрат, платежи між платниками ПнВК не контролюються), спрощується адміністрування, знижуються можливості для корупції.

5. З’являються передумови для зростання компаній – підвищується капіталізація компаній, що збільшує можливості для отримання зовнішнього кредитування та інвестицій.

6. Забезпечується протекціонізм інвестицій та вирішення питання офшорів – інвестиції у країни не оподатковуються, у той час як інвестиції за кордон підлягають оподаткуванню ПнВК.

7. ПнВК створює стимул для інноваційного переоснащення та оновлення основних засобів компаній, поштовх для розвитку бізнесу та відновлення економіки.

8. Втручання держави у економіку підприємств стане меншим, зростатиме рівень довіри між державою та платниками податків.

За інформацією Української ради бізнесу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати