07 серпня 2015, 14:25

ОАСК розблокував закупівлю палива для залізниць за чинним контрактом

Інтерфакс-Україна

Окружний адміністративний суд Києва розблокував закупівлю палива для залізничної галузі за чинним контрактом. Про це повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, передає Інтерфакс-Україна.

"Залізниці знову можуть закуповувати дизпаливо. Розгляд справи по суті перенесено на 26 серпня", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Як повідомлялося, держпідприємство "Укрзалізничпостач" оскаржило рішення Окружного адміністративного суду Києва, що 24 липня заборонив підприємству закуповувати дизпаливо за чинним контрактом з "ОККО". Підставою для судового рішення стала скарга одного з учасників торгів ТОВ "Дайджест Груп", яке звернулося з позовом до суду і клопотанням про його забезпечення.

При цьому, як свідчить фінансова звітність "Дайджест груп", власний капітал цієї компанії за підсумками 2014 року становив лише 1,495 млн грн. Компанія закінчила 2014 рік із чистим доходом від реалізації продукції 3,11 млн грн і чистим збитком 0,174 млн грн.

За даними "Укрзалізниці", таке блокування може призвести до зупинки українських залізниць після 10 серпня через відсутність палива.

Як зазначав директор консалтингової групи "А-95" (Київ) Сергій Куюн, періодичне блокування маловідомими компаніями тендерів із закупівлі палива, що проводяться держпідприємством "Укрзалізничпостач", здійснюється з метою вимагання грошей у переможців конкурсу.

Раніше тендери "Укрзалізничпостачу" вже неодноразово блокували маловідомі компанії в різних інстанціях, і 3 серпня таке блокування відбулося за зверненням маловідомого ТОВ "Елемент Нафта".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати