06 грудня 2019, 15:34

Норвезька компанія Pelagia AS закликає українські суди до встановлення справедливості

Pelagia

Компанія Pelagia AS, провідний норвезький виробник рибної продукції, що веде свою діяльність в Україні у тому числі під брендом Egersund, поставила свою продукцію Klion Group, групі українських компаній, що працюють під брендом Veladis.

Хоча Pelagia AS доставила товар Klion Group, покупець свідомо відмовився від виконання договірних зобов'язань. Щоб повернути борг, компанія Pelagia AS ініціювала арбітражні слухання в Норвегії та подальші судові позови в Україні щодо визнання рішення арібтражу.

Незалежний арбітражний трибунал у Норвегії прийняв рішення на користь компанії Pelagia AS. Це рішення було підтверджено Київським апеляційним судом та Верховним Судом. Проте Klion Group відмовилася виконувати ці рішення і домоглася поновлення пропущених строків та подала апеляцію від імені іншої дочірньої компанії у складі  Klion Group. Вирішальне слухання у цій справі у Верховному Суді заплановане на 9 грудня 2019 року.

“Ця справа є яскравим прикладом, що підкреслює реалії, у яких доводиться працювати норвезьким експортерам та інвесторам в Україні”, – коментує Егіл Магне Хостад, головний виконавчий директор Pelagia AS. Ми сподіваємося, що реформований Верховний Суд відновить справедливість для нашої компанії та нашу віру в Україну як безпечну країну для ведення бізнесу”.   

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати