09 серпня 2019, 15:10

No win, no fee

Консорціум юридичних компаній, що займаються супроводом судових процесів Caresso Law запропонував новий підхід до оплати юридичних послуг, де «немає виграної справи – немає витрат». Це можливо завдяки зовнішньому фінансуванню судового процесу.

Caresso Law – консорціум, що наразі складається з чотирьох юридичних компаній, зареєстрованих в Англії та Уельсі: Hudgell Solicitors, Clear Law, MRH Solicitors, NET Solicitors. Вони запропонували бізнесу повне покриття витрат у справах, де збитки складають менше 5 мільйонів фунті стерлінгів. Самим консорціумом керує медіа-агентство «EightFoote», яке отримує свою частку від прибутку від виграних справ. 

Лі Джонс, генеральний директор EightFoot стверджує: «Наше дослідження демонструє, що ринок юридичних послуг у Великобританії вже готовий до змін. Разом з іншими компаніями ми розробили унікальний сервіс для вирішення комерційних спорів, що відповідає всім технічним та фінансовим вимогам».

Також він додав, що консорціум хоче покращити доступ до правосуддя і зробити мейнстрімом (популярізувати) профінансований ззовні судовий процес.

Натомість Девід Хейнс, маркетинг-директор ARAG plc (компанії, що забезпечує страхування для Caresso Law), стверджує, що більшість фізичних осіб і представників малого бізнесу, навіть маючи обґрунтовані скарги, не можуть захистити свої права, оскільки в них немає коштів на судовий процес. «Caresso Law пропонує нове рішення, яке дозволить як знизити ризики, так і зменшити витрати для захисту свої прав», - наголосив він.

За інформацією The Law Society Gazette.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати