22 серпня 2019, 18:19

Неправильно проконсультував клієнта? Відшкодуй йому збитки!

Fox News

Минулого місяця суддя в Джексонвілі присудив адвокату виплатити його клієнтам майже 370 тис. дол. за те, що він проконсультував своїх клієнтів, як, нібито легально, вирощувати канабіс.

Славнозвісного адвоката Яна Крістенсена позбавили адвокатського свідоцтва у січні. За 800 дол. він пропонував своїм клієнтам «посвідчення особи пацієнта», за наявності якого, за його словами, ніхто їх не заарештує за вирощування чи зберігання канабісу (ще до того, як відбулася легалізація медичної марихуани). Верховний суд Флориди охарактеризував його дії як «некомпетентність та нанесення тяжкої шкоди клієнтам».

Скотт і Марша Яндел, скориставшися його консультацією в лютому 2015 р., були оточені групою спецназу. У свою чергу адвокат казав, що їм немає про що турбуватися. «Якщо пацієнт може довести співробітнику правоохоронних органів, що канабіс є найбезпечнішими ліками, що доступні для лікування діагностованої хвороби, то їх ніхто не заарештує», - писав він на своєму сайті.

За постановою Верховного суду Флориди, пан Крістенсен декілька років брав гонорар за ці помилкові консультації до 2016 р., коли була прийнята друга поправка, що дозволяла використання марихуани для лікування тяжких хвороб. У його пакет послуг за 799 дол. входили послуги лікаря, юридичні послуги, документи і посвідчення особи.

У 2016 р. Яндели подали в суд на колишнього адвоката і 29 липня 2019 р. отримали рішення на свою користь, відповідно до якого він мав виплатити парі 370 тис. дол. за втрату заробітної плати у зв’язку з їх арештом.

За інформацією Fox News.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати