24 червня 2019, 12:37

Надання нерезиденту агентських послуг з пошуку клієнтів: що з ПДВ?

Вісник ДФСУ

З приводу питання оподаткування ПДВ операцій платника податку з надання агентських послуг з пошуку потенційних клієнтів на покупку продукції та послуг для нерезидента, ГУ ДФС у Сумській області пояснило, що оскільки зазначені агентські послуги, які надаються резидентом нерезиденту в межах укладеної агентської угоди, відсутні в переліку операцій, зазначених у пунктах 186.2 і 186.3 ст. 186 ПКУ, то місце їх постачання визначається за п. 186.4 цієї статті, а саме як місце реєстрації постачальника-резидента.

Читайте також: "Як оподатковується отримана фізособою безповоротна фінансова допомога".

Отже, у платника податку (резидента) операції з постачання послуг з пошуку потенційних клієнтів на покупку продукції нерезидента є об’єктом оподаткування ПДВ, які оподатковуються податком у загальновстановленому порядку за ставкою 20%. Як зазначається, базою оподаткування ПДВ є агентська винагорода, яку отримує резидент за надані нерезиденту послуги з пошуку потенційних клієнтів на покупку продукції.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати