20 серпня 2019, 17:30

Мінрегіон розробив типові проекти сільських шкіл і дитсадків

Прес-служба Мінрегіону

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробило декілька варіантів типових планувальних рішень сучасних шкіл та дитсадків у сільській місцевості.

Читайте також: "Посилення пожежної безпеки в готелях: з 1 жовтня вступають в дію будівельні норми".

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзезазначає прес-служба Мінрегіону.

"За час впровадження Нового Освітнього Простору ми чимало разів стикалися з різними проблемами під час реконструкції або будівництва дитсадків та шкіл на місцях. Тому Мінрегіон для регіонів розробив 7 варіантів типових планувальних рішень сучасних сільських шкіл та дитсадків за принципами Нового Освітнього Простору та новими будівельними нормами. Це окремий посібник з інформацією щодо проектування таких закладів, опис об’ємно-планувальних рішень та відповідні план-схеми. Фактично, це технічне завдання на проектування. Тобто таким чином можна скоротити терміни проектування та підвищити якість проектних рішень", - розповів пан Парцхаладзе.

1111-e1566292259747

Отже, було розроблено по 2 варіанти дитячих садків на 40 та 60 дітей, 2 варіанти навчально-виховного комплексу (НВК) на 175 та 200 дітей і 1 варіант середньої школи І-ІІ ступеню на 270 дітей.

Нагадаємо, в Україні пропонують проектувати сучасні парки з навігацією та Wi-Fi.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати