22 червня 2015, 12:11

Міненергетики закликало гірничі профспілки підтримати Програму реформування галузі

Урядовий портал

Прийняття Програми реформування вугільної галузі стане виходом із проблемної ситуації та відкриє можливості для інвестицій у вугільну галузь. Таку думку висловив перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Мартиненков під час засідання президії ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України, яке відбулась 19 червня, повідомляє Урядовий портал.

Ігор Мартиненков поінформував, що з боку міністерства вирішуються питання розрахунків із підприємствами, а також наголосив, що розраховує на підтримку профспілок гірників. «Для мене, як для гірника, профспілка завжди була і є помічником. Профспілки на місцях знають ситуацію і можуть зробити набагато більше», - зауважив  він. Також перший заступник міністра запропонував залучити відомих та шанованих в Україні заслужених працівників вугільної галузі, колишніх міністрів до процесу реформування вугільної галузі.

У своїх виступах представники підприємств «Волиньвугілля», «Дзержинськвугілля, «Красноармійськвугілля», «Львіввугілля», шахти «Надія» наголосили на необхідність фінансової дисципліни з боку генеруючих підприємств. Вони також поділилися думками щодо приватизації та наголосили про необхідність фінансової підтримки впровадження Програми реформування вугільної галузі після її схвалення Урядом. Зокрема, відзначено підтримку шахти «Нововолинська № 10», виділення Урядом коштів для погашення заборгованості із зарплати.

За підсумками зустрічі Ігор Мартиненков підкреслив необхідність проведення переговорів із  генераціями щодо погашення боргу перед ДП «Вугілля України», а також запевнив про подальшу співпрацю із профспілками щодо оперативного врегулювання проблем шахтарів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати